מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  התחדשות עירונית והתארגנות דיירים

  רוצים פרויקט של פינוי בינוי או התחדשות עירונית? פנו אלינו!

  משרדנו מירב שרביט נדל״ן מתמחה בפרויקט תמ״א 38 עיבוי, בפינוי בינוי והתחדשות עירונית מזה 8 שנים. אנו מלווים דיירים לאורך כל הדרך, מהרגע הראשון ועד לכניסתם לדירה החדשה, תוך מתן שירות מקצועי, אדיב ואמין.

  שירותינו כוללים:

  • התארגנות דיירים: אנו נפגשים עם כל הדיירים בבניין או במתחם, מסבירים להם את תהליך ההתחדשות העירונית ופועלים לגיוס הרוב הדרוש.
  • יישוב מחלוקות: אנו מנוסים ביישוב מחלוקות בין דיירים, תוך גישור אנושי ורגיש.
  • החתמת דיירים: אנו נדאג להחתים את כל הדיירים הנדרשים על ההסכמים הדרושים לאחר הסבר מקיף ופתרון לכל השאלות.
  • חיבור לבעלי מקצוע: אנו נקשר אתכם עם מיטב בעלי המקצוע המובילים בתחום, ביניהם עורכי דין, שמאים, אדריכלים ויזמים.
  • ניהול משא ומתן: אנו ננהל משא ומתן קפדני מול יזמים על מנת להבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר עבור דירתכם.
  • ליווי צמוד: אנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, ונעדכן אתכם באופן שוטף בכל ההתפתחויות.
  • גיוס נציגות דיירים: אנו נדאג שבכל בניין תהא נציגות דיירים אשר תייצג את הדיירים בכל פגישה, תהא שותפה מלאה בכל פגישה ותעדכן גם את כלל הדיירים בהתפתחויות.
  • פתרון בעיות: אנו נתמודד עם כל בעיה שיכולה לצוץ במהלך הדרך, כגון בעיות רישום, בעיות בעלות בדירה ועוד.

  אנו מאמינים שפרויקט התחדשות עירונית צריך להיות פשוט וקל ככל הניתן עבור הדיירים. לכן, אנו מעניקים לכם שירות מקיף ואישי, תוך ליווי צמוד לאורך כל הדרך.

  צרו קשר עוד היום ותתחילו את המסע שלכם להתחדשות!

  במשרדנו כיום יש מעל 20 מתחמים המיועדים לפינוי בינוי והתחדשות עירונית בהם אנו דואגים להתארגנות הדיירים ולשיווק הפרויקטים האלו, תוך הבאת כלל בעלי המקצוע כמו עורך דין דיירים ויזמים מהשורה הראשונה. רוצים שגם הבניין שלכם יחל פרויקט חדש, פנו אלינו ותנו לנו לעזור לכם.

  בין שלל הפרויקטים במשרדנו ניתן למצוא מספר פרויקטים בתהליך מתקדם לקבלת היתר וכאלו שבבנייה.:

  התחדשות עירונית, תמ"א 38 עיבוי ופינוי בינוי – מה זה אומר?

  התחדשות עירונית זהו תחום רחב העוסק בשדרוג ושיקום מבנים ומתחמים עירוניים ישנים. שתי הדרכים המרכזיות לביצוע התחדשות עירונית בישראל הן תמ"א 38/1 עיבוי ותמ״א 38/2 פינוי בינוי.

  • תמ"א 38/1 עיבוי – תוכנית מתאר ארצית 38 היא תוכנית ממשלתית שמטרתה לחזק מבנים מפני רעידות אדמה. במסגרת תמ"א 38, יזם פרטי מקבל זכויות בנייה נוספות על גבי בניין ישן, בתמורה לחיזוק המבנה ושיפור תנאי המחיה בו. הדיירים בבניין מקבלים שדרוג משמעותי של דירתם, הכולל לרוב תוספת שטח, חיזוק המבנה, התקנת מעלית, שיפוץ חדר המדרגות ועוד.
  • פינוי בינוי – הוא תהליך שבו מבנים ישנים נהרסים ובמקומם נבנים בניינים חדשים ומודרניים. הדיירים מקבלים דירה חדשה וגדולה יותר בבניין החדש, ופיתוח סביבתי משודרג. הדיירים נהנים מבניין או ממתחם שלם חדש הכולל מעלית, חניות, מחסנים, ממ״ד, מרפסת וקבלת דירה גדולה יותר מדירתם הישנה.

  ההבדלים בין פרויקט תמ״א פינוי פינוי לתמ״א עיבוי מתבטאים במספר דרכים, הראשונה היא שבפינוי בינוי מפרקים לחלוטין את כל הבניין או המתחם לחלוטין ובונים הכל מחדש, בעוד שבתמ״א עיבוי מחזקים את המבנה הקיים ומוסיפים מספר קומות חדשות במבנה. הבדל נוסף הוא התמורה לדיירים, כאשר עושים פינוי בינוי הדיירים יקבלו דירה חדשה ולרוב גדולה יותר הכוללת חניה, מעלית, מחסן, ממ״ד ומרפסת בעוד שכאשר מעבים את הבניין יוסיפו מעלית, מרפסת וממ״ד אך לא בהכרח יגדל גודל הדירה ולא בהכרח יתווסף לכל דירה מחסן וחניה.

  חשוב לדעת כי לא כל בניין עומד בתנאים לכל הסוגים שכן צריך לבדוק כל חלקה לעומק ולראות האם הבניין או המתחם עומד בתנאים והאם הפרויקט כלכלי לביצוע, לכן אנו מזמנים אתכם לפנות אלינו בנושא ואנו יחד עם הבעלי המקצוע הטובים בתחום נבדוק את המתחם ונדע איזה סוג של פרויקט ניתן לבצע ומה יקבלו בחזרה הדיירים הקיימים.

  למה כדאי לעשות פרויקט תמ״א 38 או התחדשות עירונית?

  פינוי בינוי הוא תהליך של התחדשות עירונית שבו מבנים ישנים נהרסים ובמקומם נבנים בניינים חדשים ומודרניים. תהליך זה מציע יתרונות רבים הן עבור הדיירים המתפנים והן עבור העיר כולה.

  שיפור משמעותי באיכות החיים:

  דירה חדשה וגדולה יותר, הדיירים מקבלים דירה חדשה ולרוב גם גדולה יותר, בבניין חדש ומודרני. דירה זו כוללת תכנון אדריכלי מתקדם, מפרט טכני גבוה, נוף ותוספות חדשות לכל דירה כמו מעלית, ממ״ד, מרפסת ומטרים חדשים.

  סביבת מגורים משופרת:

  פרויקט פינוי בינוי כולל בדרך כלל גם שדרוג משמעותי של סביבת המגורים. שטחים ירוקים מפותחים, גני שעשועים, מוסדות ציבור, תשתיות חדשות ועוד. כל אלה תורמים משמעותית לאיכות החיים של הדיירים ושל תושבי האזור.

  קהילה חדשה:

  בפרויקטים רבים נוצרת קהילה חדשה וחזקה של דיירים. קהילה זו מתאפיינת לרוב בשיתוף פעולה, ערבות הדדית וסיוע הדדי.

  השבחת הנכס:

  דירה אשר מיועדת לפינוי בינוי או דירה חדשה לאחר פרויקט עולה משמעותית בערך הנכס. עלייה זו נובעת מהיתרונות הרבים של הדירה החדשה ומהביקוש הגבוה לדירות בבניינים חדשים ומודרניים.

  פטור ממס שבח:

  במקרים מסוימים, זכאים הדיירים לפטור ממס שבח בעת מכירת דירתם לאחר פרויקט פינוי בינוי. פטור זה יכול לחסוך להם סכומים משמעותיים.

  מימון מלא על ידי היזם:

  הדיירים לא נדרשים להשקיע כסף מכיסם במימון הפרויקט. כל העלויות מכוסות על ידי היזם. כולל קבלת ליווי מקצועי לאורך כל הדרך מצוות מקצועי: מארגני הדיירים, עורך דין, מהנדס ומומחה להתחדשות עירונית. כל שלבי הפרויקט מתועדים ושקופים תוך קבלת אישור של הרשויות.

  רוצים לבצע פרויקט של בינוי בינוי/ התחדשות עירונית בבניין שלכם?
  צרו איתנו קשר לבדיקת היתכנות בחינם!

   מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן? צרו אתנו קשר עוד היום

    מיתוג וקידום באינטרנט