מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  אחוזה

  שכונת אחוזה אשר על הכרמל, החלה להיבנות בשנת 1924. השכונה הותיקה מבוקשת מאוד ולא סתם ע"י כלל סוגי האוכלוסיה. מזוגות צעירים החיים בעיר ועובדים בעסקים אשר בתוך השכונה, משפחות עם ילדים אשר נהנות משלל גני ילדים ובתי ספר יסודיים ותיכונים איכותיים בשכונה ועד לזוגות מבוגרים אשר רוצים לגור במיקום נהדר ויחסית מישורי אשר אפשר במרחק הליכה להגיע למרכז המסחרי בחורב ולבתי קפה, מסעדות וסופרים תוך גישה נוחה לתחבורה ציבורית. אחוזה הינה שכונה גדולה בעיר הכוללת בתוכה רחובות מרכזיים אשר חלקם מאפשרים נוף ים דרום מערבי וחלקם נוף צפוני אל מפרץ חיפה.

  סביבת מגורים מושלמת למגוון הקהלים

  בשכונת אחוזה, ניתן למצוא את מגוון סוגי האוכלוסיה בעיר, החל מחברה צעירים שעובדים באזור, משפחות עם ילדים אשר מגוון הגנים ובתי הספר מושכים אותם לגור בשכונה ולזוגות מבוגרים אשר רוצים מיקום מרכזי ונגיש שלא מחייב להחזיק רכב פרטי. השכונה משלבת שלל בתי מגורים יחד עם מרכזי מסחר ובתי כנסת לכלל האוכלוסיה.

  סוגי הדירות והתפתחות השכונה

  בשכונה, מגוון רחב של דירות החל מדירות קטנות בנות 2 חדרים, בניינים רבי קומות ועד דירות ענק של 7-8 חדרים. עקב הוותק ואופי הבנייה של השכונה, נמצא המון דירות בסגנון הבנייה של פעם, שילוב של בתים גדולים ומרווחים עם תקרות גבוהות והמון שטחי חוץ. בשנים האחרונות, יש גדילה בכמות הפרויקטים בשכונה הותיקה, תמ"א 38 חיזוק ופינוי בינוי מה שנותן את פתרון הגישה ללא מדרגות והגדלת יחידות המגורים בשכונה.

  מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן? צרו אתנו קשר עוד היום

   מיתוג וקידום באינטרנט