מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  ורדיה

  שכונת ורדיה אשר על הכרמל, החלה להיבנות בשנות ה-80 אך את הבנייה הגדולה שלה החלה דווקא בשנות ה-90 מה שהופך אותה לשכונה צעירה בכרמל. השכונה מושכת עליה כמות גדולה של משפחות עם ילדים וזוגות מבוגרים. משפחות נהנות מגני ילדים בתוך השכונה וקרבה לבית ספר יסודי ולתיכונים איכותיים. במרכז השכונה, ניתן למצוא מרכז מסחרי עם סופר, קופת חולים, בתי עסק ופארק משחקים ענק עם גינת כלבים. השכונה נמצאת סמוך לכביש ראש מיה ולשכונות קרובות כמו רוממה ואחוזה.

  סביבת מגורים מעולה למשפחות צעירות

  בשכונת ורדיה, ניתן למצוא המון משפחות עם ילדים בשל התנאים הנוחים לכך, החל ממרכז מסחרי, פארק משחקים, גינת כלבים, גני ילדים, בית ספר, בית כנסת וקו אוטובוס העובר בשכונה. שילוב של מיקום נוח ומרכזי עם תחבורה ציבורית קלאסית למשפחות וילדים.

  סוגי הדירות והתפתחות השכונה

  בשכונה, מגוון דירות החל מדירות 3 חדרים בבניין רב קומות, עד לבניינים קטנים ואינטימיים עם מעט דיירים ובתים גדולים של 7 חדרים. השכונה מתאפיינת בבנייה יחסית חדשה שחלק גדול מהבתים הם דו מפלסיים. בשנים האחרונות, החלה בנייה של רחוב נוסף בסוף השכונה מה שמאפשר מגוון דירות נוספות חדשות בשכונה ובעיקר יציאה וכניסה נוספת לשכונה אשר מחברת אותה למרחק של 4 דקות מהגרנד קניון, מנהרות הכרמל וכביש נחל הגיבורים.

  מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן? צרו אתנו קשר עוד היום

   מיתוג וקידום באינטרנט