מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  כרמליה

  שכונת כרמליה אשר על הכרמל, החלה להיבנות בשנות ה-60. השכונה ממוקמת בין שכונת שמבור לבין שכונת כבאביר. השכונה היא משפחתית ו"סגורה" עקב כניסה ויציאה אחת בלבד כאשר אחד המאפיינים שלה הוא נוף ים דרום מערבי מדהים. לשכונה מגיעות המון משפחות בכדי לגור בשכונה המשלבת מיקום ואיכות חיים. מגני ילדים ובית ספר יסודי מבוקש ביותר בתוך השכונה וקרבה לביתי ספר תיכונים ולמרכז מסחרי עם בתי עסק, בתי קפה מסעדות ולציר מוריה המרכזי. במרכז השכונה, ניתן למצוא סופר, פארק משחקים גדול וקו אוטובוס שכונתי.

  סביבת מגורים מעולה למשפחות צעירות

  בשכונת כרמליה, ניתן למצוא המון משפחות עם ילדים בשל התנאים הנוחים לכך, שילוב של קרבה למסעדות ולציר מוריה הראשי יחד עם תחושה של משפחתיות ואיכות חיים – הכל בתוך השכונה ברגל. בשכונה קיים גם בית כנסת ובית ספר איכותי.

  סוגי הדירות והתפתחות השכונה

  בשכונה, מגוון דירות החל מדירות 3 חדרים, עד לבניינים קטנים ואינטימיים עם מעט דיירים ובתים ענקיים של 8 חדרים. בשכונה יש דירות שטוחות ומספר רב של דירות דו מפלסיות. עקב הותק של השכונה בהמון דירות הגישה אליהן היא דרך מדרגות ללא מעלית. בשנים האחרונות החלו פרויקטים של תמ"א 38 עיבוי ופינוי בינויי מה שמאפשר מגוון דירות נוספות חדשות ונגישות בשכונה המאפשר היצא נוסף של דירות לקנייה בשכונה.

  מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן? צרו אתנו קשר עוד היום

   מיתוג וקידום באינטרנט