מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  רמת אלמוגי

  שכונת רמת אלמוגי אשר על הכרמל, החלה להיבנות בשנת 1994. השכונה ממוקמת בסמוך לשכונות רמת בגין, רמת גולדה ולאחוזה. השכונה הינה בעלת אופי צעיר ומשפחתי בשל בנייתה החדשה יותר יש מגוון דירות זולות יותר באופן יחסי ומתאימות תקציבית גם למשפחות וזוגות צעירים. בשנים האחרונות, החלה בנייה נוספת בשכונה של בניינים רבי קומות ובניינים מדורגים של 5-7 קומות מה שמעלה את הביקוש והמחירים באזור. בשכונה, יש מרכז מסחרי גדול וחדש המשלב בתי עסק, מסעדות, בתי קפה סופר ובנק. בנוסף, בית ספר יסודי, תיכון וגני ילדים איכותיים בכניסה לשכונה. קיים גם קו שכונתי העובר בתוך השכונה.

  סביבת מגורים מעולה למשפחות צעירות

  בשכונת רמת אלמוגי, ניתן למצוא המון משפחות עם ילדים בשל התנאים המאפשרים זאת, שילוב של קרבה למרכז מסחרי חדש וציר חורב הראשי עם בתי ספר וגנים ודירות מרווחת תוך מחירים סבירים שמתאימים גם למשפחות צעירות לקנות בית בשכונה. קיים גם בית כנסת שכונתי.

  סוגי הדירות והתפתחות השכונה

  בשכונה, מגוון דירות החל מדירות 4 חדרים, עד לבניינים קטנים ואינטימיים עם מעט דיירים ובתים ענקיים של 8 חדרים. קיים מתחם בשכונה של רבי קומות עם פארק משחקים גדול. בשכונה, יש דירות שטוחות ומספר רב של דירות דו ותלת מפלסיות. השכונה היא צעירה מה שאפשר לבנות את רוב הדירות עם ממ"ד. בשנים האחרונות, החלו פרויקטים גדולים להבנות בשכונה מה שמאפשר מגוון גדול של דירות נוספות חדשות בשכונה היוצר היצא נוסף של דירות לקנייה בשכונה.

  מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן? צרו אתנו קשר עוד היום

   מיתוג וקידום באינטרנט