מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  רמת בגין

  שכונת רמת בגין אשר על הכרמל, החלה להיבנות בשנת 1930. השכונה ממוקמת במשולש קטן יחסית בין רמת אשכול, רמת גולדה ודניה. כאשר מחפשים שכונה משפחתית עם חיי קהילה, מדברים על רמת בגין, אחת השכונות הכי מבוקשות בחיפה ולא סתם. שילוב של מיקום מרכזי וקרבה לציר חורב. דגש על חיי קהילה תוססים בשכונה ומרכז מסחרי הכולל סופר, מכולת, מתנ"ס, בתי קפה, מספרה ושלל בתי עסק בשכונה גורמים לביקוש הגדול. כל זאת יחד עם אחד מהבית ספר הטובים בארץ ומגוון גני ילדים נהדרים בשכונה. פארקי משחקים לילדים וקו שכונתי שעובר בשכונה, כך הפכה רמת בגין לאחת השכונות המבוקשות ביותר בעיר.

  סביבת מגורים מעולה למשפחות צעירות

  בשכונה זו, ניתן למצוא את מגוון האוכלוסיה בגילאים שונים, מזוגות צעירים אשר קונים את ביתם הראשון, משפחות עם ילדים ועד לזוגות מבוגרים שלא מתכוונים לעזוב את השכונה. כל מה שצריך יש בתוך השכונה אך גם הצורה שלה היא יתרון גדול אשר נותן 2 כניסות ויציאות עם קרבה אל מרכז חורב ולכביש פרויד המוביל אל כביש החוף. רמת בגין היא השכונה האולטימטיבית לגור בה. קיימים גם בתי כנסת בשכונה.

  סוגי הדירות והתפתחות השכונה

  בשכונה זו, יש מגוון דירות, מהחל מ- 3 חדרים ועד לבתים תלת משפחתיים גדולים ורחבי ידיים. זוגות צעירים יוכלו למצוא מגוון דירות 4-5 חדרים שטוחות אך יחד עם זאת לא חדישות ובדרך כלל ללא מעלית וממ"ד. למעט 3 רבי קומות רוב השכונה בנויה מבניינים נמוכים המאפשרים השקפה לנוף וואדי ירוק ולנוף ים דרום מערבי קסום. בשכונה, כבר מעל 10 שנים מבצעים פרויקטים של תמ"א 38 – עיבוי ובשנים האחרונות גם פינוי בינוי וזאת במטרה לחדש את השכונה הותיקה ולתת היצא לביקוש האדיר לדירות בשכונה זו אשר שלל משפחות רוצות לגור פה עקב חיי הקהילה והבית ספר האיכותי במרכז השכונה.

  מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן? צרו אתנו קשר עוד היום

   מיתוג וקידום באינטרנט