מחפשים את בית החלומות? רוצים דירה חדשה מקבלן?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם!

  פרויקטים

  בעולם הנדל"ן המשתנה והמתפתח, אנשי תיווך ושיווק נכסים משמשים כמצפן מנחה המחבר ביעילות בין קונים ומוכרים. שיווק נכסים לא מסתכם רק בסגירת העסקה, אלא כולל בתוכו הרבה יותר מזה. אנחנו, במשרד הבוטיק מירב שרביט נדל"ן, מלווים את הלקוח לאורך המסע כולו, עד לקבלת המפתח.

  הפרויקטים אותם אנו מקדמים כוללים גם פרויקטים לשיווק, וגם פרויקטים בהם התחלנו מאפס, יחד עם היזם והדיירים העתידיים. כך לדוגמא, בפרויקט ברחוב יותם בחיפה, נמצא פרויקט פינוי בינוי בו לקחנו חלק נכבד מסך התהליך בשלמותו.

  כמו בכל פרויקט התחדשות עירונית, יש לפנות את הדיירים כדי לבנות מתחם חדש ומודרני, בטוח יותר, ועדכני יותר. לשם כך, יש להתנהל בצורה נכונה ולהגיע להסכמות רחבות בין כל הדיירים, עורך הדין שמייצג אותם, היזם ועוד, ולדאוג שכולם יקבלו מענה לצרכים שלהם.

  אנו עבדנו בצמוד עם כל הנפשות הפועלות, ומילאנו תפקיד משמעותי בפרויקט – מהחתמת הדיירים והתאמת היזם אליהם, פגישות עם בעלי המקצוע הטובים ביותר, מתן הסברים, מענה לדיירים והבטחת הרווחה שלהם. בנוסף, אנו פותרים גם סכסוכים בין הדיירים עצמם בנושא, מגשרים בין הדיירים לדיירים אחרים ובין הדיירים ליזם או האדריכל, ומשקפים את הבקשות שלהם אל מול הגורמים הרלוונטיים.

  עם זאת, גם בפרויקטים לשיווק, נמצאים הלב והנשמה של המשרד. החל מהצגת התוכניות והמפרטים ועד לקבלת הצעות מחיר של אנשי מקצוע כמו מעצבים ועורכי דין, אנו מספקים ללקוח את החבילה המלאה – מא' ועד ת'. אנו פועלים מסביב לשעון על מנת להיות זמינים עבור הלקוח לכל שאלה ותהיה, לחבר אותם לבעלי מקצוע איכותיים ולהבטיח שהם מגיעים מוכנים לחתימת העסקה.

  לכן, בין אם אתם מחפשים נכס בפרויקט קיים, דירה יד שניה, או שאתם מעוניינים להתחיל מאפס בפרויקט עתידי, לנו יש את המומחיות לגרום לזה לקרות. אנו מחויבים לספק תוצאות יוצאות דופן ותהליך חלק ופשוט, תוך שאנו מחזקים את הלקוחות לקבל החלטות מושכלות במיזמי הנדל"ן שלהם ולנווט בהם בביטחון. שתפו איתנו פעולה ותנו לנו לעזור לכם לנצל את מלוא הפוטנציאל של הנכסים העתידיים שלכם.

  דירות חדשות בחיפה

  דירות חדשות בחיפה מבוקשות מאוד על ידי אנשים רבים. רובם מבקשים אותם לטובת מגורים אבל ניתן למצוא אחרים הרוצים להיכנס להשקעה אטרקטיבית. ניתן למצוא מגוון דירות המצויים בשלבים שונים בפרויקט. חלקן מתוכננות להיבנות ואחרות כבר גמורות. משרד התיווך מירב שרביט נדל"ן עוסק בתחום וניתן לקבל ממנו מידע חשוב.

  דירות חדשות בחיפה – בעלות יתרונות רבים

  דירות חדשות בחיפה מביאות עימן יתרונות רבים. הן מודרניות וכוללות מערכות חדשות ומתוחכמות המשדרגות את איכות המגורים בהן. רובן ממוקמות באזור אורבני נעים הכולל בתוכו תשתית ציבורית מעולה. בין היתר. תחבורה זמינה, גני שעשועים, מוסדות ציבור נדרשים ועוד. הדירות עצמן מתוכננות היטב. לדירות החדשות יש מרפסות ולרוב גם עם נוף נהדר לים או להר הכרמל הירוק. הן ממוקמות בבניינים מסודרים עם מעליות, לובי כניסה נעים, גינה צמודה בחזית, חניה מקורה או חיצונית, אפשרות לטעינת רכב חשמלית ואלמנטים אחרים המוסיפים רבות לאטרקטיביות השהייה בהן. הבניינים מנוהלים על ידי וועד בית או חברת ניהול מסודרת הדואגים לכל התשתית הטכנית החיצונית ולשירותי ניקיון נלווים. ניתן למצוא דירות מתוכננות במסגרת פרויקטים של פינוי בינוי, תמ"א 38 ואחרות. יש הנמצאות בשלבי תכנון ואחרות בעיצומה של תהליך הבנייה. בפרויקטים כאלו ניתן לבקש שינויים בחללים הפנימים לטובת התאמה מושלמת לצרכים.

  היצע רב

  קיים היצע רב וכל לקוח יקבל מהמתווך מספר אופציות לבחינה ובדיקה. הוא יקבל הסברים מקיפים לגבי פרויקטים בתכנון או בבנייה, ליווי לדירות המצויות בבנייה או בשלבי סיומה, עזרה במו"מ ועוד. בנוסף, יכול ליהנות מהיצע של בעלי מקצוע הקשורים לתחום. בין היתר, עורכי דין, מעצבי פנים, שיפוצניקים, קבלני מערכות שונות ועוד. המעטפת הכוללת מוסיפה רבות לחוויית הרכישה המושלמת.

  משרד בעל מוניטין

  משרד התיווך מירב שרביט נדל"ן מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי. הוא מקיף וכולל יחס אישי, ייעוץ, אמינות, יושרה, מקצועיות, נסיון, זמינות ועוד. מנהלת אותו מתווכת מוסמכת בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן. היא תשמח להעמיד את יכולותיה המוכחות ואת  התשתית הקיימת אצלה לטובת כל לקוח נוסף.

  דירות חדשות בחיפה
  מיתוג וקידום באינטרנט